درباره شرکت نودر
ABOUT US

معرفی شرکت نودر

 درب و پنجره یکی از نیازهای اساسی هر مسکن می باشد و از ضروریات یک ساختمان خوب، درب و پنجره مناسب، زیبا و بادوام می باشد. از سوی دیگر یکی از ویژگیهای دنیای امروز تلاش پیگیر انسان برای بهتر زیستن است که دائماً به دنبال کالائی با کیفیت، زیبا، محکم و بادوام همراه با خدمات پس از فروش می باشد.

برای رسیدن به این هدف و بیاری خداوند متعال شــــــــــرکت نودر با مسئولیت محـدود ( نیودور سابق) در سال 1352 تأسیس شد. پس از مطالعات اولیه و بررسی صنعت در و پنجره در کشورهای آلمان، ژاپن و ایتالیا مشخص شد که درب های استیل پلاست با چهارچوبهای الکتروگالوانیزه بهترین در و چهارچوب مناسب و ایده آل ساختمان می باشد.

پس از تأسیس، تهیه و نصب تجهیزات و ماشین آلات لازم در سال 1354، با همکاری یک شرکت آلمانی متخصص انجام گرفت و برای اولین بار در ایران تولید درب استیل پلاست که یکی از پیشرفته ترین پدیده های صنعت فولاد و پتروشیمی می باشد آغاز و به موازات آن چهارچوبهای مخصوص الکتروگالوانیزه در خط تولید قرار گرفت.

از ویژگیهای درب های استیل پلاست(فلزی روکشدار) ارائه طرح های متنوع و زیبای چوب بدون نیاز به قطع درخت و نابودی جنگل و همچنین حمایت از حفظ محیط زیست می باشد.

ساخت درب ها
بازدید متخصصان خارجی از نحوه ساخت درب

محصولات و سابقه نودر

از جمله محصولات جدید شرکت، طراحی و تولید درب های مخصوص ایمنی آپارتمان(ضد سرقت) و درب های مقاوم حریق(ضد حریق) است که بنا به اظهار نظر متخصصین داخلی و خارجی در حد استانداردهای بین المللی می باشد.

لازم به ذکر است که یکی از اهداف دائمی شرکت نودر بالا بردن کیفیت تولید با تکیه بر استفاده از مواد اولیه مرغوبتر و همچنین تحقیقات و اصلاح مداوم روشهای تولید همگام با پیشرفت این صنعت در دنیا می باشد که با این عملکرد به پیشرفتهای بزرگی دست یافته است.

از جمله موفقیتهای این شرکت تقدیرنامه و تشویق نامه های متعدد دریافتی از نمایشگاههای داخلی و خارجی و همچنین توفیق روزافزون در صادرات کالاهای خود به کشورهای اروپایی، آسیای میانه، کشورهای حاشیه خلیج فارس و آفریقا می باشد.

شرکت نودر افتخار دارد با پشتوانه بیش از چهل و پنج سال سابقه تولید و تلاش مداوم، و با داشتن تجربه و دانش فنی بدست آمده طی این مدت در زمینه تولید محصولات استیل پلاست و الکتروگالوانیزه، و همچنین با داشتن کادری مجرب از مدیران، مهندسان، متخصصان و طراحان، و با راهنمائیهای ارزشمند وزارت محترم صنایع توانسته است محصولات خود را تکامل بخشیده و ضمن تطبیق آنها با شرایط مختلف اقلیمی ایران ، از مرحله تولید محدود به مرحله تولید انبوه برساند و گامی در جهت خودکفائی ، سازندگی و بازسازی کشور بردارد.

دانش فنی شرکت نودر ، در خدمت مهندسین عزیز می باشد.

error: Content is protected !!