درب های هتلی

درب هایهتلنودر

درب های هتل از مجموعه درهای داخلی استیل پلاست نودر می باشند که از ورق فلزی گالوانیزه و از مواد ویژه پلی اورتان ساخته می شوند. هتل ها برای ایجاد فضاهای آرامش بخش برای مجموعه های مختلف خود نیاز دارند که درها بهترین عایق صوتی و حرارتی را برای مجموعه خود ایجاد نمایند.
لیست هتل های استفاده کننده از “در” نودر

در اتاق هتل حیات شرق
درب سرویس هتل قصر جهان نطنز

آرامش بهمراه استحکام

مجموعه شرکت نودر با استفاده از متریال ویژه، بهترین نوع درب های عایق صدا، گرما و سرما، گردو غبار و رطوبت را برای فضاهای مختلف هتل مانند: اتاق های هتل، سرویس و حمام، استخر، دفاتر کار و اداری، سالن های اجتماعات، خروج اضطراری و … ارائه می نماید.

این شرکت محصولات با ارزش تولید خود را با دقتی خاص به جزئیات و بالاترین کیفیت و ماندگاری برای مجموعه هتلها به ارمغان می آورد. استفاده هوشمندانه از نوار لاستیکی سیلیکونی دور چهارچوب و بهره بردن از متریال ویژه در ساخت درب نودر، باز و بسته شدن آرام و روان درها را به همراه دارد. که این امر یکی از دلایل مهم استقبال مجموعه هتلداری از درب نودر می باشد. 

کیفیت و ظاهر متمایز درهای استیل پلاست نودر در طیف گسترده ای از رنگ و طرح با قابلیت نصب انواع دستگیره ها با قفل های معمولی و دستگیره های کارتی(الکترونیکی) بهمراه انواع لوازم جانبی اجازه می دهد تا هر پروژه، حتی خاص ترین آن، به پروژه ای منحصر به فرد تبدیل گردد.

درب هتل با قفل کارتی
در های داخلی هتل حیات شرق مشهد
درب اتاق هتل بشری مشهد
درب دستشویی هتل
درب راهرو هتل حیات شرق مشهد
درب سرویس به همراه گریل هواکش
راهرو هتل آپارتمان بشری مشهد
درب سفید سرویس حمام هتل بین المللی قصر مشهد
در سرویس بهداشتی هتل قصر مشهد
درب هتلی بهمراه دستگیره کارتی
درب اطاق هتل بشری
درب سرویس هتل بین المللی قصر مشهد
درب اتاق کانکت دو درب اتاق کانکت دو
درب اتاق کانکت یک درب اتاق کانکت یک

درب اتاق کانکتی هتل

آیا تا به حال از آن در قفل شده که گاهی داخل اتاق هتل خود می بینید تعجب کرده اید؟ این در به اتاق دیگر هتل که معمولاً مانند اتاق و سوئیتی که در آن اقامت دارید منتهی می شود. اتاق کانکت یا کانکت روم هتل ها به دو اتاق کنار هم که از طریق دو درب با هم در ارتباط اند گفته می شود.
دو “لنگه در” نودر بر روی یک چهارچوب منحصر به فرد دارای دو قابلمه(پروفیل خاص 4168) نصب می گردد. این دو لنگه درب فقط از یک طرف قابلیت بازشو بودن را دارند. عایق صدا بودن درب کانکتی نودر و کمترین انتقال صوت از بارزترین و مهمترین نکته برای فراهم کردن آرامش خانواده ها در کانکت روم برای هتلداران به حساب می آید.

در ضد حریق هتل

طبق قوانین برای به حداقل رساندن خطر گسترش آتش می بایست برای دوربندی پلکان هتلها، اتاق تاسیسات و موتور خانه، انبارها، مراکز داده دیتا سنتر و پله فرارساختمانهای بلند مرتبه از جمله هتل ها از درهای مقاوم آتش استفاده نمود. شرکت نودر با داشتن بیش از سی سال سابقه در ساختن این نوع درها گزینه مطمئن و مناسبی برای هتل ها می باشد.

error: Content is protected !!