درب داروسازی و آزمایشگاهی

درب هایداروسازینودر

درب هایداروسازینودر

کليه درب هاي مورد نياز کارخانجات داروسازی و آزمایشگاهی، از جمله درهاي با جاسازي شيشه هاي دوجداره بدون قاب جهت جلوگيري از رشد پايروژن، ساخته شده از ورقهاي ضد باکتري(Anti-Bacterial ) با قابليت نصب هر گونه تجهيزات جانبي از قبيل قفل هاي برقي، لوازم کنترل تردد، انواع دربندهاي هيدروليک و همچنين درهاي دوقطعه اي معروف به درهاي هلندي( Dutch Doors) که مخصوص ترددهاي غيرعادي در زمانهاي مخصوص مي باشد.

بعنوان مثال زماني که قطعات يا دستگاه هاي بلند جهت تعمير را بخواهند خارج کنند درهاي بالائي که هميشه بسته است را باز مي کنند، در حالت عادي براي رد شدن گاري هاي توليد، درهاي پائيني را باز مي کنند.

مجموعه نودر از شرکتهایی است که می تواند تمامی نیازهای پروژه شما که شامل انواع درب های داخلی و اتاقی و دربهای ضد سرقت برای ورودی آپارتمان ها و درهای مقاوم در برابر حریق برای پله فرار مجتمع های مسکونی است را پوشش دهد. همچنین این شرکت با داشتن نیروهای خبره توانایی تولید محصولات با کاربردهای ویژه همانند پارتیشن اداری و سرویس، دربهای ضد اشعه سرب دار و درهای بیمارستانی، بادبزنی برای اتاق عمل و درب های داروسازی که بنا به اظهار نظر متخصصین داخلی و خارجی در حد استانداردهای بین المللی می باشد را دارد. 

error: Content is protected !!