درب بیمارستانی اتاق عمل

درب هایبیمارستانینودر

درب هایبیمارستانینودر

درب هاي  بیمارستانی(بادبزني) براي مکان هاي پر تردد که نياز به بازوبسته شدن لنگه در از دو طرف مي باشد مانند اتاق عمل و بخش هاي مربوط به آن در بيمارستان ها و همچنين مکان هاي پر رفت و آمد در ساختمان هاي عمومي استفاده مي گردد.

معمولا درهاي بادبزني شامل لولاي مخصوص،  ضربه گير وسط و پايين،  شيشه ديد و استوپ فنري مي باشند.

لیست برخی از پروژه های بیمارستانی استفاده کننده از درهای شرکت نودر

 

استحکام و طول عمر

بیمارستان ها، کلینک ها، درمانگاه ها و به طور خلاصه بخش های مختلف مراکز درمانی به دلیل تردد و استفاده زیاد از اتاق عمل، اتاق های آی سی یو، رادویولژی، آزمایشگاه، اتاق بیمار و … از جمله متقاضیان فراوان برای درب های استیل پلاست هستند. می توان مهمترین دلیل اقبال بیمارستانها به درب های نودر را  استحکام و دوام عمر زیاد این نوع  درها نسبت به بقیه درهای موجود در بازار دانست.
همان طور که می دانید درب های شرکت نودر از ورقهای آهنی استیل پلاست(فلزی روکشدار) بهمراه  فوم فشرده شده ساخته می شوند. و از جمله مزایای شاخص تولیدی های شرکت نودر مقاومت در برابر ضربه و عایق بودن در برابر صدا و حرارت و رطوبت را می توان ذکر نمود. از خصوصیات بارز دیگر محصولات نودر ترکیب رنگ و طرح های فراوان بر اساس دکور و طراحی فضا می باشد.

شرکت نودر با توجه به سابقه طولانی توانایی تولید تمامی نیازهای پروژه شما که شامل انواع درب های داخلی و اتاقی و دربهای ضد سرقت برای ورودی آپارتمان ها و درهای مقاوم در برابر حریق برای پله فرار مجتمع های مسکونی است را پوشش دهد. همچنین این شرکت با داشتن نیروهای خبره توانایی تولید محصولات با کاربردهای ویژه همانند پارتیشن اداری و سرویس، دربهای ضد اشعه سرب دار و دربهای اتاق برق و درهای بیمارستانی، بادبزنی برای اتاق عمل و درب های داروسازی که بنا به اظهار نظر متخصصین داخلی و خارجی در حد استانداردهای بین المللی می باشد را دارد. 

error: Content is protected !!