درب بیمارستانی اتاق عمل

درب هایبیمارستانینودر

درب هایبیمارستانینودر

درب هاي بیمارستانی(بادبزني) براي مکان هاي پر تردد که نياز به باز و بسته شدن لنگه در از دو طرف مي باشند. مانند اتاق عمل و بخش هاي مربوط به آن در بيمارستان ها و همچنين مکان هاي پر رفت و آمد در ساختمان هاي عمومي استفاده مي گردد.

معمولا درهاي بادبزني شامل لولاي مخصوص، ضربه گير وسط و پايين، شيشه ديد و استوپ فنري مي باشند.

لیست برخی از پروژه های بیمارستانی استفاده کننده از درهای شرکت نودر

 

استحکام و طول عمر

بیمارستان ها، کلینیک ها، درمانگاه ها و به طور خلاصه بخش های مختلف مراکز درمانی به دلیل تردد و استفاده زیاد از اتاق های عمل، آی سی یو، رادیولوژی، آزمایشگاه، اتاق بیمار، راهروهای ارتباطی و … از جمله متقاضیان فراوان برای درب های استیل پلاست هستند. می توان مهمترین دلیل استقبال بیمارستانها به درب های نودر را استحکام و دوام عمر زیاد این نوع درها نسبت به بقیه درهای موجود در بازار دانست.
درب های شرکت نودر با متریال ویژه از ورقهای آهنی استیل پلاست(فلزی روکشدار) بهمراه فوم فشرده شده ساخته می شوند. از جمله مزایای شاخص تولیدی های شرکت نودر مقاومت در برابر ضربه و عایق بودن در برابر صدا و حرارت و رطوبت می باشند.

درب ضد حریق بیمارستانی

طبق قوانین برای به حداقل رساندن خطر گسترش آتش می بایست برای راهروهای ارتباطی بیمارستان ها، پله فرار بیمارستان ها، دیتا سنتر بیمارستان ها و مراکز درمانی از درهای مقاوم آتش استفاده نمود. شرکت نودر با داشتن بیش از سی سال سابقه در ساختن این نوع درها گزینه مطمئن و مناسبی می باشد.

دربهای بادبزنی بیمارستانی
در بادبزنی بیمارستانی
درب اتاق عمل بیمارستان بادبزنی
در بادبزنی
درب بیمارستان دانقره
درب آی سی یو تاجیکستان
درهای بیمارستانی شیشه دید

کیفیت و ظاهر متمایز درهای استیل پلاست نودر در طیف گسترده ای از رنگ و طرح اجازه می دهد تا هر پروژه، حتی خاص ترین آن، به پروژه ای منحصر به فرد تبدیل شود.

شرکت نودر با توجه به سابقه طولانی توانایی تولید تمامی نیازهای پروژه شما که شامل انواع درب های داخلی و اتاقی و دربهای ضد سرقت برای ورودی آپارتمان ها و درهای مقاوم در برابر حریق برای پله فرار مجتمع های مسکونی را پوشش می دهد. همچنین این شرکت با داشتن نیروهای خبره توانایی تولید محصولات با کاربردهای ویژه همانند پارتیشن اداری و سرویس، دربهای ضد اشعه سرب دار و دربهای اتاق برق و درهای بیمارستانی، بادبزنی برای اتاق عمل و درب های داروسازیکه بنا به اظهار نظر متخصصین داخلی و خارجی در حد استانداردهای بین المللی می باشد را دارد. 

error: Content is protected !!