اولین تولید کننده درب ضد حریق

اولین تولید کننده درب ضد حریق

شرکت نودر اولین سازنده و تولید کننده درب های ضد حریق(مقاوم در برابر آتش) باکیفیت در ایران و دارنده تاییدیه سازمان آتش نشانی و گواهینامه‌های فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی می‌باشد.

بالاترین سطح مقاومت در برابر حریق

این مجموعه با بیش از نیم قرن تجربه و بدست‌آوردن مهارت‌های لازم جهت طراحی و تولید انواع درهای مقاوم در برابر آتش توانسته‌است. سطوح مختلف مقاومت در برابر حریق؛ بر اساس جنس، ساختار و ابعاد، برای مدت *60، 120، 180 دقیقه* و همچنین

بالاترین سطح مقاومت در برابر حریق یعنی 240 دقیقه +CLASS B

را کسب نماید.

گواهی نامه فنی مرکز تحقیقات مسکن، راه و شهرسازی مقاوم در برابر آتش
تست درب ضد حریق 240 دقیقه

خرید درب ضد حریق

به هنگام خرید درب ضد حریق به جنس و مواد استفاده شده دقت لازم را داشته باشید تا ایمنی کافی را برایتان به ارمغان بیاورد. واضح است که درهای مقاوم در برابر حریق به عنوان جزئی از راه خروج در ساختمان‌ها محسوب می‌شوند. از سوی دیگر به لحاظ عملکردی با درب‌های ضد سرقت و سایر درها متفاوت می‌باشند. همانا چهارچوب و یراق آلات(دستگیره آنتی پنیک، آرام‌بند هیدرولیکی، لولاهای مخصوص) درب‌های مقاوم در برابر آتش در مقابل حرارت مقاوم می‌باشند.

به همین دلیل است که درهای ضدحریق می‌بایست مقاومت و پایداری کافی مطابق سازه جانبی خود را داشته باشند. در نتیجه نقش بسیار مهمی در بالا بردن ایمنی مردم و کاهش خسارات حاصل از آتش‌سوزی ایفا می‌نماید و باعث تسهیل در فرار افراد به هنگام آتش می‌شود.

مجموعه نُودر خود را متعهد میداند که از مرغوب ترین مواد اولیه جهت تولید دربهای ضد حریق استفاده نماید.

این راهنما برای خرید درب مقاوم حریق خوب و مناسب مخصوص شما تهیه‌شده است.
تا بدینوسیله از معیارهای انتخاب محصول باکیفیت آگاهی پیدا نمایید.

انواع درب های مقاوم حریق بر حسب استانداردهای بین المللی:

در ضد حریق شیشه دید
ضد حریق پله فرار
در ضد حریق مشکی درب ضد حریق مشکی
درب مقاوم حریق و ضد حریق دو لنگه
درب ضد حریق سفید
درب مقاوم در برابر آتش و مقاوم حریق دو طرفه
  • دربهای فرار از حریق
  • درهای خروج اضطراری
  • در مخصوص خزانه و انبار
  • درب مخصوص نیروگاه های برق
  • درب های بیمارستانی(زونبندی حریق)
  • درهای مرکز اطلاعات و اتاق سرور

استفاده و بهره برداری از در مقاوم در برابر حریق در دوربندی پلکان مجتمع‌های مسکونی و تجاری، راهروهای ارتباطی بیمارستان لازم و حیاطی می‌باشد. علاوه بر این اماکنی همانند پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها، ورزشگاه‌ها، سالن‌های همایش، فضاهای تجمعی مثل فرودگاه‌ها و ادارات، فضاهای امن، لابی آسانسورها، اتاق تاسیسات و موتورخانه، اتاق پمپ آتش نشانی، انبارها و بطورکلی تمام مکان‌هایی که امکان حریق و گسترش آن وجود داشته و ایمنی آن از اهمیت ویژه ای برخوردار هست ضروری می‌باشد.

error: Content is protected !!