درب رادیولوژی و سرب دار

درب هایسرب دارنودر

درب های رادیولوژی با داشتن سرب داخل لنگه در و چهارچوب از انتشار اشعه های خطرناک دستگاه های رادیولوژی که باعث تحت تأثیر قرار گرفتن انسان و آلودگی محیطی می شود به بیرون ممانعت می کنند.

اتاق های رادیولوژی و برخی از محیط های حساس صنعتی برای جلوگیری از انتشار مواد سنگین سمی مثل سرب و داشتن درب هایی با استحکام و دوام زیاد از این نوع درب ها استفاده می نمایند.
درب های شرکت نودر برای دربهای ضد اشعه از ورقهای آهنی سرب دار استیل پلاست(فلزی روکشدار) بهمراه  فوم فشرده شده ساخته می شوند. و از جمله مزایای شاخص تولیدی های شرکت نودر مقاومت در برابر ضربه و عایق بودن در برابر صدا و حرارت و رطوبت را می توان ذکر نمود.

درب هایدیتا سنترنودر

مراکز حساس صنعتی مثل اتاق برق، دیتا سنترها، اتاق سرور، بیمارستان ها، نیروگاه ها، پست های برق، اتاق تاسیسات  و… نیاز به درب هایی دارند که بر روی درب با هر اندازه ای شیشه دید و گریل هواکش جاسازی و نصب بشود.

از جمله مزایای شاخص شرکت نودر توانایی تولید لنگه درها با هر ابعاد و تعداد لنگه های متفاوت(تک لنگه، یک و نیم لنگه، دو لنگه، سه لنگه، چهار لنگه و …) و مزایای شاخص مقاومت در برابر ضربه و عایق بودن در برابر صدا و حرارت و رطوبت را می توان ذکر نمود. درب های شرکت نودر از ورق های آهنی استیل پلاست(فلزی روکشدار) بهمراه  فوم فشرده شده ساخته می شوند.  

شرکت نودر با توجه به سابقه طولانی توانایی تولید تمامی نیازهای پروژه شما که شامل انواع درب های داخلی و اتاقی و دربهای ضد سرقت برای ورودی آپارتمان ها و درهای مقاوم در برابر حریق برای پله فرار مجتمع های مسکونی است را پوشش دهد. همچنین این شرکت با داشتن نیروهای خبره توانایی تولید محصولات با کاربردهای ویژه همانند پارتیشن اداری و سرویس، دربهای ضد اشعه سرب دار و دربهای اتاق برق و درهای بیمارستانی، بادبزنی برای اتاق عمل و درب های داروسازی که بنا به اظهار نظر متخصصین داخلی و خارجی در حد استانداردهای بین المللی می باشد را دارد. 

error: Content is protected !!