لنگه در استیل پلاست

لنگه در استیل پلاست

لنگه درب های استیل پلاست مقاوم ترین و مناسبترین درهای موجود در بازار میباشند. از این نوع دربها برای مراکز پرتردد همانند مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات میتوان بهره برد. و نیز بعنوان انتخاب اول برای مکانهای شلوغ همچون هتل‌ها،بیمارستانها، سرویسهای بهداشتی عمومی و … مورد استفاده قرار میگیرد. متریال این درب خاص از بخش‌های ذیل تشکیل میشوند.

به اختصار می توان گفت که “لنگه در” استیل پلاست از دو لایه ورق آهن گالوانیزه مخصوص ضد زنگ جهت پشت و روی درب تشکیل شده‌است. بنابراین لایه‌های بیرونی لنگه‌در از جنس فلز هستند که دارای یک هسته از جنس Polyurethane Foam می‌باشد. بر اساس نوع کاربرد درب های استیل پلاست از سه نوع ورق آهنی ساخته‌می‌شوند. 1-ورق آهن گالوانیزه روکش‌دار 2- ورق گالوانیزه پیش رنگ‌شده 3-ورق آهن گالوانیزه و یا الکتروگالوانیزه

این راهنما برای خرید درب فلزی استیل پلاست خوب و مناسب
مخصوص شما آماده‌شده است.

تا بدینوسیله از معیارهای انتخاب محصول باکیفیت آگاهی پیدا نمایید.

رول ورق استیل پلاست
ورق گالوانیزه

مواد تزریقی پرکننده فضای داخل لنگه در

مواد فوم پلی یورتان بهمراه مواد Fire Retardent مورد استفاده قرار میگیرند. ترکیب این مواد با استاندارد B2 و وزن مخصوصی 32-40 Kg/m و ضریب انتقال حرارت 0/018w/m.k در دمای 25 می باشند. فوم پولی یورتان(Polyurethane Foam) پایداری لازم در مقابل حرارت بدون تغییر شکل تا دمای 120 c را دارا می‌باشد. مجموعه نُودر از ترکیب مواد فوم بمنظور پُر کردن داخل “لنگه درب ها” استفاده مینماید.

یراق آلات مورد نیاز

لولاهای مخصوص نُودر با متریال خاص و منحصر به فرد تولید میگردند. لولاهای فولادی چهارچوب به صورت فورج شده با دنده M12، و قابل تنظیم طراحی شده‌اند. این لولاها بوسیله میل کششی صنعتی با ضخامت 16 میلی‌متر ساخته می‌گردند. مهمتر از همه لولاها با پیچ آلن و واشر فنری روی «لنگه در» نصب میگردند. و قابلت تنظیم در چهار طرف را جهت رگلاژ درست فراهم می آورند.
بقیه یراق آلات همچون قفل و دستگیره‌های متنوع داخلی یا خارجی و لوازم و تجهیزات اضافی از قبیل قفل‌های کمکی، قفل‌های ایمنی، در باز کن برقی، درکوب دوربین‌دار، فنر هیدرولیکی، استوپ فنری، جاسازی مکان شیشه دید، گریل هواکش و غیره طبق تقاضای خریدار به «در» اضافه میگردد.