درب هایهتلنودر

درب های هتل جزئی از مجموعه درهای داخلی استیل پلاست نودر می‌باشند. که از ورق فلزی گالوانیزه و از مواد ویژه فوم پلی اورتان ساخته می‌شوند. هتل ها برای ایجاد فضاهای آرام برای مجموعه‌های مختلف خود نیاز دارند که درها بالاترین عایق صوتی و حرارتی را برای مجموعه خود ایجاد نمایند.
لیست هتل های استفاده کننده از “در” نودر

در اتاق هتل حیات شرق
درب سرویس هتل قصر جهان نطنز

آرامش به‌همراه استحکام برای مجموعه هتل

مجموعه شرکت نودر با بکارگیری از متریال مخصوص، بهترین نوع درب های عایق صدا، گرما و سرما، گرد و غبار و رطوبت را ارائه می‌دهد. از اینرو از این درب برای فضاهای مختلف هتل مانند: اتاق‌های هتل، سرویس و حمام، استخر، دفاتر کار و اداری، سالن‌های اجتماعات، خروج اضطراری و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این شرکت محصولات با ارزش تولیدی خود را با دقتی خاص به جزئیات و بالاترین کیفیت و ماندگاری برای مجموعه هتلها به ارمغان می‌آورد. بکارگیری هوشمندانه از نوار لاستیکی سیلیکونی دور چهارچوب و بهره بردن از متریال ویژه در ساخت درب هتلی نودر، باز و بسته شدن آرام، نرم و روان درها را به همراه دارد. که نتیجه آن استقبال مجموعه هتلداری از درب نودر می‌باشد.

کیفیت و ظاهر متمایز درهای استیل پلاست نودر در طیف گسترده‌ای از رنگ و طرح با قابلیت نصب انواع دستگیره ها با قفل‌های معمولی و دستگیره‌های کارتی(الکترونیکی) بهمراه انواع لوازم جانبی اجازه می‌دهد. تا هر پروژه، حتی خاص‌ترین آن، به پروژه‌ای منحصر به فرد تبدیل گردد.

درب هتل با قفل کارتی
در های داخلی هتل حیات شرق مشهد
درب اتاق هتل بشری مشهد
درب دستشویی هتل
درب راهرو هتل حیات شرق مشهد
درب سرویس به همراه گریل هواکش
راهرو هتل آپارتمان بشری مشهد
درب سفید سرویس حمام هتل بین المللی قصر مشهد
در سرویس بهداشتی هتل قصر مشهد
درب هتلی بهمراه دستگیره کارتی
درب اطاق هتل بشری
درب سرویس هتل بین المللی قصر مشهد
درب اتاق کانکت دو درب اتاق کانکت دو
درب اتاق کانکت یک درب اتاق کانکت یک

درب‌های اتاق کانکتی هتل

آیا تا به حال به آن در قفل شده که گاهی داخل اتاق هتل خود می‌بینید فکر کرده اید؟ این درب به اتاق دیگر هتل که معمولاً مانند اتاق و سوئیتی که در آن اقامت دارید منتهی می‌شود. اتاق کانکت یا کانکت روم هتل ها به دو اتاق کنار هم که از طریق دو درب با هم در ارتباط اند گفته می‌شود.
دو “لنگه در” نودر بر روی یک چهارچوب منحصر به فرد دارای دو قابلمه(پروفیل خاص 4168) نصب می‌گردد. این دو لنگه درب فقط از یک طرف قابلیت بازشو بودن را دارند. به این مجموعه فوق اصطلاحاً درب هتلی کانکتی می‌گویند. عایق صدا بودن درب کانکتی نودر و کمترین انتقال صوت از بارزترین و مهمترین نکته برای فراهم کردن آرامش خانواده‌ها در کانکت روم برای هتلداران به حساب می‌آید.

درب ضد حریق هتل

طبق قوانین برای به حداقل رساندن خطر گسترش آتش می‌بایست برای دوربندی پلکان هتلها، اتاق تاسیسات و موتورخانه، انبارها، مراکز داده دیتا سنتر و پله فرارساختمان‌های بلند مرتبه از جمله هتل ها از درهای مقاوم آتش ضد حریق استفاده نمود. شرکت نودر با داشتن بیش از سی سال سابقه در ساختن این نوع درب ها گزینه مطمئن و مناسبی برای هتل ها می‌باشد.